Vybělovací gel Bea č.22 150ml

Vybělovací gel Bea  č.22 150ml

Vybělovací gel je určen pro všechny typy srsti psů a koček. Účinně odstraňuje skvrny od nadměrného slzení, jídla, slin a moči. Může být ponechán v srsti i mezi výstavami. Zesvětluje, vyběluje. Má ideálně vyvážené pH.… Více informací

 Skladem ext. 1 ks
323
266,94 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
BEA
Katalogové číslo:
101223
EAN:
8594042362551
Vybělovací gel je určen pro všechny typy srsti psů a koček. Účinně odstraňuje skvrny od nadměrného slzení, jídla, slin a moči. Může být ponechán v srsti i mezi výstavami. Zesvětluje, vyběluje. Má ideálně vyvážené pH. Neobsahuje alkohol, silikon ani parfemace.

Návod k použití: Použijte na suchou a čistou srst. Aplikujte pomocí kosmetického kartáčku, vatové tyčinky (pod očima) nebo pomocí čistých prstů kdykoliv je to potřebné. Neoplachujte. Opakujte 1-2x denně až do odstranění skvrn. V případě aplikace na těle zvířete vymyjte gel nejdříve za 2-3 dny vhodným šamponem. Použijte následně vhodný kondicionér dle typu srsti a vysušte vysoušečem. Při aplikaci pod oči dbejte, aby se gel nedostal do očí. V případě zasažení oka vypláchněte větším množstvím vody. Jestliže podráždění trvá, navštivte veterinárního lékaře. Obal likvidujte v rámci organizovaného sběru.

Uživatelská recenze produktu Vybělovací gel Bea č.22 150ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů