Peach PL745 Premium Photo Laminator, A3

Peach PL745 Premium Photo Laminator, A3 (1)
Výprodej

Laminace, jednoduchá činnost, jež se hodí všem, kteří si chtějí uchovat cenné dokumenty a vzpomínky ve formě dokumentů, fotografií a dalších listin. Postupem času může dojít k jejich poškození v důsledku vlhka, zašpinění,… Více informací

 Skladem Praha 1 ks 
714
590,08 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Peach
Kód výrobku:
70194
Katalogové číslo:
100689
Záruka:
2 roky

Laminace, jednoduchá činnost, jež se hodí všem, kteří si chtějí uchovat cenné dokumenty a vzpomínky ve formě dokumentů, fotografií a dalších listin. Postupem času může dojít k jejich poškození v důsledku vlhka, zašpinění, zkroucení a mnoha dalších vlivů, jež zapříčiňují zhoršení čitelnosti a vzhledu. Laminováním však tyto listiny získají pevný průhledný obal a budou dlouhodobě chráněny.

Do laminátoru můžete vložit papír o velikosti až A3. O jeho zalaminování se postarají dva vyhřívané válce s automaticky řízenou teplotou. Ty pojmou folii silnou až 125 mikronů, která vystačí na dokumenty o šířce listu až 0,5 mm.

Na zahřátí přístroje nemusíte čekat dlouho. Během pěti až šesti minut je zcela připraven k použití, takže nebudete ztrácet cenný čas. Provoz je zcela bezhlučný a velmi energeticky úsporný; zvládne vám ušetřit celých 75 % vydané elektrické energie. Velkou výhodou jsou i jeho kompaktní rozměry a nízká hmotnost. Ty vám umožní mít přístroj neustále po ruce a jednoduše ho přenášet z místa na místo.

Uživatelská recenze produktu Peach PL745 Premium Photo Laminator, A3

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů