Novinky

 • Naskladnění dezinfekce Krystal Sanan Klasik

  V pátek se nám podařilo naskladnit několik krabic s dezinfekčním prostředkem Krystal Sanan Klasik. Můžete objednávat: https://www.dokares.cz/krystal-sanan-klasik-dezinfekce-s-aktivnim-chlorem-1-l-p1066 Skladem do vyprodání zásob.
 • Zlevňujeme malé fixační fólie

  Od dnešního dne výrazně (téměř o polovinu!) zlevňujeme malé fixační fólie pro rušní použití, tzv. typ "granát". Neváhejte a nakupte, současně jsme je naskladnili. https://www.dokares.cz/fixacni-folie-rucni-mala-granat-sire-10-cm-p1160
 • Omezení provozu v týdnu od 12. do 16. srpna

  V týdnu od 12. do 16. 8. 2019 budeme fungovat v mírně omezeném provozu: osobní odběry pouze po předchozí dohodě, rozvozy po 17. hodině. Každou objednávku budeme řešit individuálně a vždy se domluvíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme za pochopení.
 • Rozšiřujeme oblast rozvozu a měníme GLS na PPL

  Dnešním dnem rozšiřujeme oblast našeho vlastního rozvozu na 3 okruhy: do 3 km, do 10 a do 20 km od naší provozovny. Sami si můžete snadno určit, kam Vaše adresa patří - použijte Google Mapy, zadejte Vaší adresu a adresu naší provozovny Anny Drabíkové 1, Praha 4 a vyberte nejkratší trasu. Vešli jste se do 3 km? Jste v okruhu 1. Vešli jste se do 10 km? Jste v okruhu 2, do 20 km jste v okruhu 3.…
 • DOKAN.cz se mění na DOKARES

  Měníme se! V červenci dochází ke změně názvu společnosti z DOKAN.cz s.r.o. na DOKARES zásobování s.r.o. Současně se postupně změní všechny údaje, logo a zejména adresa e-shopu na novou www.dokares.cz.
 • V pátek 31.5. a v pátek 7.6. máme zavřeno

  Dvakrát po sobě budeme mít zavřeno: v pátek 31.5. a v pátek 7.6. Omluvte prosím naši nepřítomnost, Vaše objednávky vyřídíme od pondělí do čtvrtka. V týdnu od 10.6.2019 fungujeme zase jako obvykle.
 • Výdejní místo e-shopu na Hájích

  Od května 2019 jsme pro Vás k dispozici na nové adrese: Anny Drabíkové 878/1, Praha 4 - Háje. Jsme jen kousek od metra, a krátkodobé zaparkování je bez problému. Otevřeno máme v pracovní dny od 8 do 10 hod., nebo po dohodě (zbytek dne obvykle rozvážíme, ale vždy se dá domluvit jiný čas vyzvednutí objednávky).
 • Navýšení cen dopravy od 16.11.2018

  Vážení zákazníci, velmi neradi přistupujeme k tomuto nepopulárnímu kroku, ale věříme, že naše rozhodnutí pochopíte. Ceny PHM neustále stoupají a stejně tak i ceny dopravních společností, včetně našich nákladů na rozvoz. Proto jsme dnešního dne museli přistoupit k navýšení cen dopravy, které Vám nabízíme. Samozřejmě osobní odběry a rozvoz po Praze 11 zůstává stále zdarma. Ostatní ceny jsme…
 • NIP+FAB v nabídce

  Naskladnili jsme vybraný sortiment značky NIP+FAB. Jedná se o poslední skladové zásoby v ČR a doprodej za zvýhodněnou cenu. Neváhejte s objednáním, po vyprodání už nebudou :)   
 • Sloučili jsme naše dva e-shopy

  Dříve jsme provozovali dva různé e-shopy, DOKAN.cz a HAFaMICI.cz. Pro zjednodušení jsme se rozhodli chovatelské potřeby a celý e-shop HAFaMICI.cz sloučit s e-shopem DOKAN.cz. Nyní můžete zakoupit vše na jednom místě, třeba krmivo pro vaše mazlíčky a drogerii v jedné objednávce.