Novinky

 • Změna zobrazování cen - nově s DPH

  VZhledem k šíři našeho sortimentu a většině objednávek od koncových zákazníků jsme od 1.7.2020 změnili zobrazování cen. Nově jsou tak hlavní ceny zobrazeny včetně DPH, ceny bez DPH pro firemní zákazníky jsou menší. Věříme, že tento způsob bude pro všechny přehlednější.
 • Nabízíme již více než 31 tisíc položek

  Aktuálně pro vás máme již více než 31 tisíc položek v 8 hlavních kategoriích. Ty jsou rozděleny přehledně jako Drogerie, Elektro, Chovatelství, Občerstvení, Papírnictví, Tisk, Zasílání a Sezóna. A nezastavujeme se, nabídku pro vás stále rozšiřujeme.
 • Naskladnění dezinfekce Krystal Sanan Klasik

  V pátek se nám podařilo naskladnit několik krabic s dezinfekčním prostředkem Krystal Sanan Klasik. Můžete objednávat: https://www.dokares.cz/krystal-sanan-klasik-dezinfekce-s-aktivnim-chlorem-1-l-p1066 Skladem do vyprodání zásob.
 • Zlevňujeme malé fixační fólie

  Od dnešního dne výrazně (téměř o polovinu!) zlevňujeme malé fixační fólie pro rušní použití, tzv. typ "granát". Neváhejte a nakupte, současně jsme je naskladnili. https://www.dokares.cz/fixacni-folie-rucni-mala-granat-sire-10-cm-p1160
 • Omezení provozu v týdnu od 12. do 16. srpna

  V týdnu od 12. do 16. 8. 2019 budeme fungovat v mírně omezeném provozu: osobní odběry pouze po předchozí dohodě, rozvozy po 17. hodině. Každou objednávku budeme řešit individuálně a vždy se domluvíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme za pochopení.
 • Rozšiřujeme oblast rozvozu a měníme GLS na PPL

  Dnešním dnem rozšiřujeme oblast našeho vlastního rozvozu na 3 okruhy: do 3 km, do 10 a do 20 km od naší provozovny. Sami si můžete snadno určit, kam Vaše adresa patří - použijte Google Mapy, zadejte Vaší adresu a adresu naší provozovny Anny Drabíkové 1, Praha 4 a vyberte nejkratší trasu. Vešli jste se do 3 km? Jste v okruhu 1. Vešli jste se do 10 km? Jste v okruhu 2, do 20 km jste v okruhu 3.…
 • DOKAN.cz se mění na DOKARES

  Měníme se! V červenci dochází ke změně názvu společnosti z DOKAN.cz s.r.o. na DOKARES zásobování s.r.o. Současně se postupně změní všechny údaje, logo a zejména adresa e-shopu na novou www.dokares.cz.
 • V pátek 31.5. a v pátek 7.6. máme zavřeno

  Dvakrát po sobě budeme mít zavřeno: v pátek 31.5. a v pátek 7.6. Omluvte prosím naši nepřítomnost, Vaše objednávky vyřídíme od pondělí do čtvrtka. V týdnu od 10.6.2019 fungujeme zase jako obvykle.
 • Výdejní místo e-shopu na Hájích

  Od května 2019 jsme pro Vás k dispozici na nové adrese: Anny Drabíkové 878/1, Praha 4 - Háje. Jsme jen kousek od metra, a krátkodobé zaparkování je bez problému. Otevřeno máme v pracovní dny od 8 do 10 hod., nebo po dohodě (zbytek dne obvykle rozvážíme, ale vždy se dá domluvit jiný čas vyzvednutí objednávky).
 • Navýšení cen dopravy od 16.11.2018

  Vážení zákazníci, velmi neradi přistupujeme k tomuto nepopulárnímu kroku, ale věříme, že naše rozhodnutí pochopíte. Ceny PHM neustále stoupají a stejně tak i ceny dopravních společností, včetně našich nákladů na rozvoz. Proto jsme dnešního dne museli přistoupit k navýšení cen dopravy, které Vám nabízíme. Samozřejmě osobní odběry a rozvoz po Praze 11 zůstává stále zdarma. Ostatní ceny jsme…
 • NIP+FAB v nabídce

  Naskladnili jsme vybraný sortiment značky NIP+FAB. Jedná se o poslední skladové zásoby v ČR a doprodej za zvýhodněnou cenu. Neváhejte s objednáním, po vyprodání už nebudou :)   
 • Sloučili jsme naše dva e-shopy

  Dříve jsme provozovali dva různé e-shopy, DOKAN.cz a HAFaMICI.cz. Pro zjednodušení jsme se rozhodli chovatelské potřeby a celý e-shop HAFaMICI.cz sloučit s e-shopem DOKAN.cz. Nyní můžete zakoupit vše na jednom místě, třeba krmivo pro vaše mazlíčky a drogerii v jedné objednávce.