Krystal univerzální dezinfekce s rozprašovačem, 750 ml

Krystal univerzální dezinfekce s rozprašovačem, 750 ml (1)
  • Krystal univerzální dezinfekce s rozprašovačem, 750 ml (1)
  • Krystal univerzální dezinfekce s rozprašovačem, 750 ml (2)

Tekutý čistící a dezinfekční prostředek pro přímou aplikaci, který je určený pro desinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů, včetně zařízení ve službách epidemiologicky závažných, například holičství, kadeřnictví,… Více informací

 Skladem Praha > 20 ks 
76,20
62,98 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Krystal
Kód výrobku:
VBUDD007599
Katalogové číslo:
100178
EAN:
8594011501394
Záruka:
uvedena na obalu

Tekutý čistící a dezinfekční prostředek pro přímou aplikaci, který je určený pro desinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů, včetně zařízení ve službách epidemiologicky závažných, například holičství, kadeřnictví, kosmetika, masérské salony, solária, fitness studia, sauny, bazény a podobně. Používá se také v domácnostech nebo v oblasti facility managementu k účinné dezinfekci různých ploch, předmětů a technologických zařízení při běžné údržbě. Prostředek vyniká širokým spektrem účinku (baktericidním, fungicidním, mykobaktericidním, tuberkulocidním, virucidním) a krátkou dobou působení (1 minuta). Současně zabezpečuje i umytí povrchu. Neobsahuje chlór a odstraňuje více než 99,99 % vitálních forem mikroorganismů. V kuchyni i v koupelně je ceněna mimořádná účinnost prostředku a jeho příjemná parfemace.

Instrukce: Na ošetřované plochy doporučujeme prostředek aplikovat mechanickým rozprašovačem ze vzdálenosti 40–50 cm. Prostředek lze použít i pro ponornou dezinfekci, například k dezinfekci pomůcek v holičství, kadeřnictví, kosmetických salónech, masérských salónech a pod. V tom případě naředit prostředek v poměru 1 : 1 s vodou a pomůcky nechat v pracovním roztoku 60 minut. Na závěr ošetřovaný povrch opláchnout vodou.

Obsah: 750 ml, láhev s rozprašovačem

Vzhledem k situaci ohledně Covid-19 může být dočasně nedostupný, nebo může být dodán v dočasné láhvi bez rozprašovače. Děkujeme za pochopení.

Krystal univerzální dezinfekce s rozprašovačem, 750 ml (2)

Uživatelská recenze produktu Krystal univerzální dezinfekce s rozprašovačem, 750 ml

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů